Webform Jira integration (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Value
kk: Мән

en: Description
kk: Сипаттама

en: Version
kk: Нұсқа

en: Edit
kk: Өңдеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Number
kk: Саны

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Label
kk: Атауы

en: Text
kk: Текст

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: String
kk: Жазба жолы

en: Add field
kk: Өрісті қосу

en: Edit field
kk: Өрісті өндеу

en: Delete field
kk: Өрісті кетіру
