Webform Jira integration (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Value
lv: Vērtība

en: Description
lv: Apraksts

en: Project
lv: Projekts

en: Version
lv: Versija

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Number
lv: Skaitlis

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Label
lv: Etiķete

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Text
lv: Teksts

en: Components
lv: Komponentes

en: Custom
lv: Pielāgots

en: String
lv: Virkne

en: Key
lv: Atslēga

en: Webform
lv: Webforma

en: Add field
lv: Pievienot lauku

en: Value type
lv: Vērtības veids

en: Edit field
lv: Rediģēt lauku

en: Delete field
lv: Dzēst lauku
