Webform Jira integration (8.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Number
my: နံပါတ်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Label
my: အညွန်း

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်
