Webform Jira integration (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Description
nn: Beskriving

en: Version
nn: Versjon

en: Edit
nn: Rediger

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Label
nn: Etikett

en: Summary
nn: Samandrag

en: Custom
nn: Tilpassa

en: String
nn: Streng
