Webform Jira integration (8.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Description
os: Афыст

en: Version
os: Верси

en: Edit
os: Раст кæнын

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Number
os: Нымæц

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Label
os: Нысан

en: Summary
os: Иумиагæй
