Webform Jira integration (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Value
pl: Wartość

en: Description
pl: Opis

en: Project
pl: Projekt

en: Version
pl: Wersja

en: Edit
pl: Edytuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Number
pl: Liczba

en: - None -
pl: - Brak -

en: Label
pl: Etykieta

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Text
pl: Tekst

en: Components
pl: Komponenty

en: Custom
pl: Własne

en: String
pl: Napis

en: Key
pl: Klucz

en: Webform
pl: Formularz

en: Add field
pl: Dodaj pole

en: Primary
pl: Główny

en: Value type
pl: Typ wartości

en: Edit field
pl: Edycja pola

en: Delete field
pl: Usuń pole

en: Mapping type
pl: Typ mapujący

en: Text value
pl: Wartość tekstowa
