Webform Jira integration (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Value
ru: Значение

en: Description
ru: Описание

en: Project
ru: Проект

en: Version
ru: Версия

en: Edit
ru: Редактировать

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Number
ru: Число

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Label
ru: Метка

en: Summary
ru: Сводка

en: Text
ru: Текст

en: Components
ru: Компоненты

en: Custom
ru: Собственная

en: String
ru: Строка

en: Key
ru: Ключ

en: Due date
ru: Срок

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Add field
ru: Добавить поле

en: Primary
ru: Первичный

en: Value type
ru: Тип значения

en: Edit field
ru: Изменить поле

en: Delete field
ru: Удалить поле

en: Mapping type
ru: Соответсвующий тип

en: Text value
ru: Текстовое значение
