Webform Jira integration (8.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Value
si: අගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Number
si: අංකය

en: Label
si: ලේබලය

en: Text
si: වගන්ති
