Webform Jira integration (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Value
sl: Vrednost

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Number
sl: Številka

en: Label
sl: Oznaka

en: Summary
sl: Povzetek

en: Text
sl: Besedilo

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: String
sl: Niz

en: Key
sl: Ključ

en: Add field
sl: dodaj polje

en: Edit field
sl: uredi polje

en: Delete field
sl: izbriši polje
