Webform Jira integration (8.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Version
sq: Versioni

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Custom
sq: E personalizuar

en: String
sq: Vargu

en: Add field
sq: Shto fushë

en: Edit field
sq: Ndrysho fushën

en: Delete field
sq: Elemino fushën
