Webform Jira integration (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Value
sv: Värde

en: Description
sv: Beskrivning

en: Project
sv: Projekt

en: Edit
sv: Redigera

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Number
sv: Tal

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Label
sv: Etikett

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Components
sv: Komponenter

en: Custom
sv: Anpassad

en: String
sv: Sträng

en: Key
sv: Nyckel

en: Due date
sv: Förfallodag

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Add field
sv: Lägg till fält

en: Primary
sv: Primär

en: Value type
sv: Typ av värde

en: Edit field
sv: Redigera fält

en: Delete field
sv: Radera fält

en: Mapping type
sv: Typ av mappning

en: Text value
sv: Textvärde
