Webform Jira integration (8.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Value
oc: Valor

en: Description
oc: Descripcion

en: Project
oc: Projèctes

en: Edit
oc: Modificar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Number
oc: Nombre

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Label
oc: Etiqueta

en: Summary
oc: Resumit

en: Text
oc: Tèxte

en: Custom
oc: Personalizat

en: String
oc: Cadena de caractèrs

en: Key
oc: Clau

en: Add field
oc: Apondre un camp

en: Primary
oc: Primaire

en: Value type
oc: Tipe de valor

en: Edit field
oc: Modificar lo camp

en: Delete field
oc: Suprimir lo camp
