Webform Jira integration (8.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: Description
sk: Popis

en: Project
sk: Projekt

en: Version
sk: Verzia

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Number
sk: Číslo

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Label
sk: Označenie

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Components
sk: Komponenty

en: Custom
sk: Vlastná

en: String
sk: Reťazec

en: Key
sk: Kľúč

en: Webform
sk: Webformulár

en: Add field
sk: Pridať pole

en: Primary
sk: Primárny

en: Value type
sk: Typ hodnoty

en: Edit field
sk: Upraviť pole

en: Delete field
sk: Odstrániť pole

en: Text value
sk: Text
