Webform Jira integration (8.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Value
uk: Значення

en: Description
uk: Опис

en: Project
uk: Проект

en: Version
uk: Версія

en: Edit
uk: Редагувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Number
uk: Число

en: - None -
uk: - Немає -

en: Label
uk: Мітка

en: Summary
uk: Резюме

en: Text
uk: Текст

en: Components
uk: Компоненти

en: Custom
uk: Власний

en: String
uk: Рядок

en: Key
uk: Ключ

en: Due date
uk: Термін виконання

en: Webform
uk: Вебформа

en: Add field
uk: Додати поле

en: Primary
uk: Основні

en: Value type
uk: Тип значення

en: Edit field
uk: Редагувати поле

en: Delete field
uk: Видалити поле

en: Mapping type
uk: Тип відповідності

en: Text value
uk: Текстове значення

en: Webform Jira Integration
uk: Вебформа: Інтеграція з Jira
