Webform Jira integration (8.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Description
af: Beskrywing

en: Project
af: Projek

en: Version
af: Weergawe

en: Edit
af: Wysig

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Number
af: Getal

en: - None -
af: - Geen -

en: Add field
af: Voeg veld by

en: Edit field
af: Wysig veld

en: Delete field
af: Skrap veld
