Webform Jira integration (8.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Value
am: እሴት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Version
am: ሥሪት

en: Edit
am: አርትእ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Custom
am: ብጁ

en: String
am: ሕብረቁምፊ
