Webform Jira integration (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Value
ar: القيمة

en: Description
ar: الوصف

en: Project
ar: المشروع

en: Version
ar: النسخة

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Number
ar: رقم

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Label
ar: التسمية

en: Summary
ar: الملخص

en: Text
ar: نص

en: Components
ar: المكونات

en: Custom
ar: مخصص

en: String
ar: المقطع

en: Key
ar: المفتاح

en: Add field
ar: أضف خانة

en: Edit field
ar: تحرير الحقل

en: Delete field
ar: احذف الحقل
