Webform Jira integration (8.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Description
az: İzahat

en: Version
az: Versiya

en: Edit
az: Dəyiş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Number
az: Rəqəm

en: - None -
az: - heç nə -

en: Summary
az: Xülasə

en: Text
az: Mətn

en: Components
az: Komponentlər

en: Custom
az: Seçilmiş

en: String
az: Mətn

en: Key
az: Açar

en: Value type
az: Qiymət növü
