Webform Jira integration (8.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Value
be: Значэнне

en: Description
be: Апісанне

en: Version
be: Версія

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Number
be: Нумар

en: - None -
be: - Нічога -

en: Label
be: Подпіс

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Text
be: Тэкст

en: Components
be: Кампаненты

en: Custom
be: Паводле настроек

en: String
be: Радок

en: Key
be: Ключ

en: Webform
be: Анкета

en: Add field
be: Дадаць поле

en: Edit field
be: Рэдагаваць поле

en: Delete field
be: Выдаліць поле

en: Text value
be: Тэкставае значэнне
