Webform Jira integration (8.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Description
bn: বিবরণ

en: Version
bn: সংস্করণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Summary
bn: সারসংক্ষেপ
