Webform Jira integration (8.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Components
bo: གྲུབ་ཆ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: String
bo: ཡིག་ཕྲེང

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Add field
bo: གནས་ཁོངས་ཁ་སྣོན

en: Primary
bo: གཙོ་བོ

en: Value type
bo: ཐོབ་གྲངས་ཀྱི་རིགས

en: Edit field
bo: གནས་ཁོངས་རྩོམ་སྒྲིག

en: Delete field
bo: གནས་ཁོངས་བསུབ་པ
