Webform Jira integration (8.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Value
bs: Vrijednost

en: Description
bs: Opis

en: Project
bs: Projekt

en: Version
bs: Verzija

en: Edit
bs: Izmjeni

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Number
bs: Broj

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Label
bs: Oznaka

en: Text
bs: Tekst

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Value type
bs: Tip vrijednosti
