Webform Jira integration (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: Description
ca: Descripció

en: Project
ca: Projecte

en: Version
ca: Versió

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Number
ca: Número

en: - None -
ca: - Cap -

en: Label
ca: Etiqueta

en: Summary
ca: Resum

en: Custom
ca: Personalitzat

en: String
ca: Cadena

en: Key
ca: Clau

en: Due date
ca: Data de venciment

en: Webform
ca: Formulari web

en: Add field
ca: Afegeix camp

en: Primary
ca: Primari

en: Value type
ca: Tipus de valor

en: Edit field
ca: Edita el camp

en: Delete field
ca: Suprimeix el camp

en: Text value
ca: Valor de tipus text
