Webform Jira integration (8.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Value
eu: Balioa

en: Description
eu: Azalpena

en: Project
eu: Proiektua

en: Version
eu: Bertsioa

en: Edit
eu: Editatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Number
eu: Zenbakia

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Label
eu: Etiketa

en: Summary
eu: Laburpena

en: Text
eu: Testua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: String
eu: Katea

en: Key
eu: Giltza

en: Add field
eu: Gehitu eremua

en: Value type
eu: Balio mota

en: Edit field
eu: Editatu eremua

en: Delete field
eu: Ezabatu eremua

en: Text value
eu: Testu balioa
