Webform Jira integration (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Value
fi: Arvo

en: Description
fi: Kuvaus

en: Project
fi: Projekti

en: Version
fi: Versio

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Number
fi: Numero

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Label
fi: Tunnus

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Text
fi: Teksti

en: Components
fi: Komponentit

en: Custom
fi: Oma

en: String
fi: Merkkijono

en: Key
fi: Avain

en: Due date
fi: Eräpäivä

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Add field
fi: Lisää kenttä

en: Primary
fi: Ensisijainen

en: Value type
fi: Arvon tyyppi

en: Edit field
fi: Muokkaa kenttää

en: Delete field
fi: Poista kenttä

en: Mapping type
fi: Mappauksen tyyppi

en: Text value
fi: Tekstin arvo
