Webform Jira integration (8.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Description
ka: აღწერა

en: Version
ka: ვერსია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Number
ka: რიცხვი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Label
ka: სათაური

en: Text
ka: ტექსტი

en: Key
ka: გასაღები

en: Add field
ka: ველის დამატება
