Webform Jira integration (8.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Version
km: កំណែ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Number
km: លេខ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Label
km: ស្លាក

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: String
km: ខ្សែអក្សរ

en: Key
km: សំខាន់

en: Add field
km: បន្ថែម​វាល

en: Edit field
km: កែ​សម្រួល​វាល

en: Delete field
km: លុប​វាល
