Webform Jira integration (8.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Project
kn: ಪರಿಯೋಜನೆ

en: Version
kn: ಆವೃತ್ತಿ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: String
kn: ಸ್ಟ್ರಿಂಗ್

en: Key
kn: ಕೀಲಿ

en: Due date
kn: ಕೊನೆಯ ದಿನಾಂಕ

en: Primary
kn: ಪ್ರಾಥಮಿಕ
