Webform Jira integration (8.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Value
ku: نرخ

en: Description
ku: دەربارە

en: Project
ku: پرۆژە

en: Version
ku: وەشان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Number
ku: ژمارە

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Label
ku: پێناس

en: Summary
ku: کورتە

en: Text
ku: دەق

en: Custom
ku: درووستکراو

en: String
ku: ڕیزبەند

en: Key
ku: کلیل

en: Add field
ku: بۆشایی زیادبکە

en: Edit field
ku: دەسکاری بۆشایی بکە

en: Delete field
ku: بۆشایی بسڕەوە
