Webform Jira integration (8.x-1.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Version
ml: പതിപ്പ്

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: This action cannot be undone.
ml: ഈ പ്രവര്‍ത്തിയില്‍ നിന്നും തിരിച്ചു പോക്കില്ല.

en: Number
ml: അക്കം

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Label
ml: അടയാളം

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: String
ml: സ്ട്രിങ്ങ്
