Webform Jira integration (8.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Number
mn: Дугаар

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Text
mn: Текст

en: String
mn: Тэмдэгт

en: Edit field
mn: Талбарыг өөрчлөх

en: Delete field
mn: Талбарыг устгах
