Webform Jira integration (8.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Value
mr: किंमत

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Project
mr: प्रकल्प

en: Version
mr: आवृत्ती

en: Edit
mr: संपादन

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Number
mr: अंक

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Summary
mr: संक्षेप

en: Text
mr: अक्षर

en: String
mr: संज्ञा
