Webform Jira integration (8.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Summary
ps: لنډیز

en: Text
ps: متن

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Key
ps: کيلی

en: Add field
ps: ډګر زیاتول
