Webform Jira integration (8.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: This action cannot be undone.
ta: இந்தச் செயல் முடிக்கப்படாமல் இருக்க முடியாது.

en: Custom
ta: தனிப்பயன்
