Webform Jira integration (8.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Value
te: విలువ

en: Description
te: వివరణ

en: Project
te: ప్రాజెక్టు

en: Version
te: సంచిక

en: Edit
te: మార్చు

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Number
te: సంఖ్య

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Label
te: లేబుల్

en: Summary
te: సారాశం

en: Text
te: పాఠ్యం

en: String
te: పదబంధం
