Webform Jira integration (8.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Description
ug: بايانى

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Number
ug: سان

en: - None -
ug: يوق

en: Label
ug: بەلگە

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Text
ug: تېكىست

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش
