Webform Jira integration (8.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Value
ur: قیمت

en: Description
ur: وضاحت

en: Version
ur: ورژن

en: Edit
ur: تدوین

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Number
ur: نمبر

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Label
ur: عنوان

en: Summary
ur: خلاصہ

en: Text
ur: متن

en: String
ur: سطر
