Webform Jira integration (8.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Value
vi: Giá trị

en: Description
vi: Mô tả

en: Project
vi: Công trình

en: Version
vi: Phiên bản

en: Edit
vi: Sửa

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Number
vi: Số

en: - None -
vi: - Không -

en: Label
vi: Nhãn

en: Summary
vi: Tóm tắt

en: Text
vi: Văn bản

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: String
vi: Chuỗi

en: Key
vi: Khóa

en: Add field
vi: Thêm trường

en: Primary
vi: Chính

en: Value type
vi: Kiểu giá trị

en: Edit field
vi: Chỉnh sửa trường dữ liệu

en: Delete field
vi: Xóa trường
