Webform JIRA service desk integration (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Add field
bo: གནས་ཁོངས་ཁ་སྣོན

en: Value type
bo: ཐོབ་གྲངས་ཀྱི་རིགས

en: Edit field
bo: གནས་ཁོངས་རྩོམ་སྒྲིག

en: Delete field
bo: གནས་ཁོངས་བསུབ་པ
