Webform JIRA service desk integration (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Value
id: Nilai

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: - None -
id: - Tiada -

en: Save
id: Simpan

en: Text
id: Teks

en: Key
id: Kunci

en: Add field
id: Tambah bidang

en: Value type
id: Tipe nilai

en: Edit field
id: Edit data

en: Delete field
id: Hapus data

en: Text value
id: Isi teks
