Webform JIRA service desk integration (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Value
sl: Vrednost

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Text
sl: Besedilo

en: Key
sl: Ključ

en: Add field
sl: dodaj polje

en: Edit field
sl: uredi polje

en: Delete field
sl: izbriši polje
