Webform JIRA service desk integration (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Value
ur: قیمت

en: Edit
ur: تدوین

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Text
ur: متن
