Webform JIRA service desk integration (1.0.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Value
bs: Vrijednost

en: Edit
bs: Izmjeni

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Text
bs: Tekst

en: Value type
bs: Tip vrijednosti
