Webform JIRA service desk integration (1.0.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Value
kk: Мән

en: Edit
kk: Өңдеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Text
kk: Текст

en: Add field
kk: Өрісті қосу

en: Edit field
kk: Өрісті өндеу

en: Delete field
kk: Өрісті кетіру
