Webform JIRA service desk integration (1.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Value
nl: Waarde

en: Edit
nl: Bewerken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: - None -
nl: - Geen -

en: Save
nl: Opslaan

en: Text
nl: Tekst

en: Key
nl: Sleutel

en: Webform
nl: Formulier

en: Add field
nl: Veld toevoegen

en: Value type
nl: Waardetype

en: Edit field
nl: Veld bewerken

en: Delete field
nl: Veld verwijderen

en: Text value
nl: Tekstwaarde
