Webform JIRA service desk integration (1.0.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Edit
ps: سمون

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Text
ps: متن

en: Key
ps: کيلی

en: Add field
ps: ډګر زیاتول
