Webform JIRA service desk integration (1.0.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Value
ast: Valor

en: Edit
ast: Editar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Text
ast: Testu

en: Key
ast: Llave
