Webform JIRA service desk integration (1.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Value
fi: Arvo

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Text
fi: Teksti

en: Key
fi: Avain

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Add field
fi: Lisää kenttä

en: Value type
fi: Arvon tyyppi

en: Edit field
fi: Muokkaa kenttää

en: Delete field
fi: Poista kenttä

en: Text value
fi: Tekstin arvo
