Webform JIRA service desk integration (1.0.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Text
gu: લખાણ

en: Key
gu: ચાવી

en: Add field
gu: ક્ષેત્ર ઉમેરો
