Webform JIRA service desk integration (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: - None -
lt: - Joks -

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Text
lt: Tekstas

en: Key
lt: Raktas

en: Webform
lt: Web forma

en: Add field
lt: Pridėti laukelį

en: Edit field
lt: Redaguoti laukelį

en: Delete field
lt: Pašalinti laukelį
